author photo

Milan Matlák

Nezávislý vývojář mobilních aplikací pro OS Android

Vytvořím pro Vás mobilní aplikaci a postarám se o všechny fáze jejího vývoje, od návrhu, přes programování, testování, publikaci v obchodě Google Play, post produkční podporu, propagaci. Mými klienty mohou být jak koncoví zákazníci, tak firmy zabývající se vývojem softwaru.

Mám za sebou více než 18 let dennodenní praxe v oboru nejen v roli řadového vývojáře, týmového lídra ale také projektového manažera.

Důležitým kritériem naší vzájemné spolupráce je oboustranná spolehlivost a otevřenost.

 

Digerati - Milan Matlák

  Mgr. Milan Matlák* * Třinec* IČ 03533824 * Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku


Spolupráce

Storyous idevband.com Exozet madesense.digital YourPass Your System eMan Thermo Fisher Scientific FEI Czech Republic SDE

Reference

#kdesenajim

My Storyous

Publikováno v roce 2022

Android aplikace navržená pro majitele pokladního systému Storyous. S její pomocí mají uživatelé přehled nad tržbou v podniku. Kromě toho se také mohou kdykoli spojit se zákaznickou podporou pomocí chatu. Aplikace byla vyvinuta pro společnost Storyous, s. r. o. ve spolupráci s vývojovým týmem ve společnosti iDevBand, s. r. o. Aplikaci jsem vyvíjel v jazyce Kotlin s využitím Android JetPack Compose / Glance a s ohledem na dodržení prvidel Clean Architecture.

Stáhni z Google Play

OnlineAmbulance

OnlineAmbulance

Publikováno v roce 2020

OnlineAmbulance je první aplikací v oblasti primární péče svého druhu. Umožňuje uživatelům rychlejší a pohodlnější přístup ke zdravotním informacím a mít tak své zdraví pod kontrolou.

Aplikace byla vyvinuta pro společnost Moje Ambulance, a. s. ve spolupráci s vývojovým týmem ve společnosti iDevBand, s. r. o. Aplikaci jsem vyvíjel v jazyce Kotlin s využitím Android JetPack a s ohledem na dodržení prvidel Clean Architecture.

Stáhni z Google Play

#kdesenajim

#kdesenajim – jídlo s sebou

Publikováno v roce 2020

Android aplikace sloužící k objednání jídel s sebou. Aplikace byla vyvinuta pro společnost Storyous, s. r. o. ve spolupráci s vývojovým týmem ve společnosti iDevBand, s. r. o. Aplikaci jsem vyvíjel v jazyce Kotlin s využitím Android JetPack a s ohledem na dodržení prvidel Clean Architecture.

Stáhni z Google Play

YourWallet

YourWallet

Publikováno v roce 2018

Digitální peněženka pro chytré karty. Aplikace slouží pro ukládání neplatebních karet, jako jsou vstupenky, letenky, věrnostní karty, kupóny, ovuchery a jiné lístky ve formátu .pkpass.
Aplikaci vyvíjím pro společnost Your Pass, s. r. o.

Stáhni z Google Play

Šichtovník

Šichtovník

Publikováno v roce 2019

Kalendář se správou pracovních směn. Spoluporacuji na vývoji této aplikace s vývojovým týmem společnosti iDevBand, s. r. o.

Stáhni z Google Play

Test Osobnosti

Test osobnosti

Publikováno v roce 2019

Má vlastní aplikace implementující test osobnosti dle Myers-Briggs typologií. Test se zaměřuje na to, jak různí lidé vnímají svět a činí svá rozhodnutí.

Stáhni z Google Play | Interview

IQ Test

IQ Test

Publikováno v roce 2018

Má vlastní aplikace implementující variantu Ravenovych standardních progresivních matric, které dostaly své jméno podle jejich tvůrce Johna C. Ravena, který je v roce 1936 vyvinul jako nonverbální test abstraktního uvažování.

Stáhni z Google Play

Vánoční zvoneček

Vánoční zvoneček

Publikováno v roce 2018

Má vlastní aplikace, pomocí které načasujete a zazvoníte na zvoneček, aby děti věděly, že už jim Ježíšek položil dárečky pod stromeček.

Stáhni z Google Play

Voice Analyser

Voice Analyser

Publikováno v roce 2018

Aplikace využívající analytickou knihovnu pro rozpoznání emocí z mluveného projevu. Aplikace byla vyvinuta pro společnost Nanoneurotec, s. r. o. ve spolupráci s vývojovým týmem ve společnosti iDevBand, s. r. o.

Stáhni z Google Play

MasterTicket

MasterTicket

Publikováno v roce 2018

Aplikace pro nákup vstupenek a placení parkovného. Tuto aplikaci jsem převzal rozpracovanou, refactoroval a dodal další funkcionality. Aplikace byla vyvinuta pro společnost YourSystem, s. r. o.

Stáhni z Google Play

Kojení

Kojení

Publikováno v roce 2015

Velmi jednoduchá, intuitivní a užitečná aplikace pro moderní maminky s právě narozeným miminkem, která pomáhá jednoduše zaznamenávat jednotlivá kojení, krmení z láhve, odsávání z prsu, výměny plenek a mnoho dalších aktivit.

Grafický návrh, vývoj (Java, Android SDK), web design

https://babycaretracker.com, Stáhni z Google Play

jizdomax.cz

jízdoMAX

Inzertní portál specializovaný na nabídku spolujízdy.

Grafický návrh, vývoj (HTML5, CSS, JavaScript, jQuery, Bootstrap, PHP, Nette)

... provoz portálu byl z důvodu GDPR ukončen. Náhled

Thermo Fisher Scientific

Thermo Fisher Scientific (formely FEI)

2013 – 2017
TEM Software Engineer

Vývoj software pro prozařovací elektronové mikroskopy (FEI Talos, Titan, Tecnai). Spolupráce s vývojovým týmem v Nizozemí a Rusku. Spolupráce napříč týmy produktového vývoje, systémového inženýrství, zákaznického servisu a výrobou s cílem nalézt ty nejlepší řešení pro uživatele a zákazníky těchto systémů.

Užité technologie a nástroje: C++, Perl, Python, HTML5, JavaScript, CSS3, Visual Studio, Wix, RTC, Git.

Dokumentární filmy

Můj pracovní den
Jak se dělá mikroskop: English, Česky

Route 66 Orlova

Route 66 Orlová

Webová prezentace stylové restaurace v Orlové-Lutyni.

Dodané služby: Grafický návrh včetně fotoprací, vývoj webu na míru (HTML, CSS, JavaScript, jQuery), základní SEO a analýzy návštěvnosti.

... dnes restaurace již není v provozu. Náhled

jopek.cz

jopek.cz

Webové stránky advokátní kanceláře JUDr. Davida JOPKA, Ph.D. v Třinci.

Dodané služby: Web design, vývoj webu na míru (HTML, CSS, JavaScript), registrace domény, zajištění hostingu, on-page SEO a analýzy návštěvnosti.

http://jopek.cz

SDE

Software Development Europe

2004 – 2013
Software Developer, Team Lead, Project manager

Převážně projekty z oblasti telekomunikací.

Bombardaci

Bombarďáci

Varianta hry Bomberman, inspirovaná hrou Master Blaster, kterou jsme s oblibou hrávali na slavných počítačích Commodore Amiga.

Hra je naprogramovaná v jazyce C++ pro OS Windows s využitím knihoven DirectX. Nerozumí si bohužel s Windows 10. Funguje bez problému na všech verzích Windows (95-Win7), funguje bez problémů také v Linuxu s využitím Wine.

Stáhnout instalační soubor | Náhled

FI-MU

Fakulta Informatiky, Masarykovy univerzity v Brně

2000 – 2005
Specializace - Aplikovaná informatika.